Racers FÓRUM! :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Racers FÓRUM! :)

Toto forúm sa bude týkať našej triedy...
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  News!  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  
Posledná téma
» No musíte kuknúť!!!
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptySt júl 22, 2009 8:43 pm pre MasakerSVK

» Anketa o.. no šak sa mrknite o čom
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyNe júl 05, 2009 1:52 pm pre MasakerSVK

» Há! Vianoce! Už o...o...ochvíľu!
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyNe júl 05, 2009 1:51 pm pre MasakerSVK

» Vieš že.......
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyUt jún 16, 2009 2:07 pm pre ~ Muffin ~

» OOOOMG! To čo...??
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyUt jún 16, 2009 2:05 pm pre laQuashko

» HADANKY
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyUt jún 16, 2009 2:04 pm pre laQuashko

» Lyžiarsky
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyPo jún 08, 2009 8:04 pm pre MasakerSVK

» LOL!
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyPo jún 08, 2009 8:03 pm pre MasakerSVK

» NOVÁ STRÁNKA!!!
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyNe máj 24, 2009 7:10 pm pre MasakerSVK

Prieskum
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.

Goto down 
4 posters

Súhlasíte s týmto návrhom?
Áno.
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Poll_l10100%Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Poll_r10
 100% [ 2 ]
Nie.
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Poll_l100%Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Poll_r10
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 2
 
Poll closed

AutorSpráva
Soff

Soff


Počet príspevkov : 392
Age : 27
Som z gymnázia? : yes man.
Registration date : 26.09.2008

Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyŠt október 16, 2008 4:46 pm

Nemohli by sme trochu upraviť to zobrazenie indexu? Či to nemôže byť len tak obyčajne, ako by si mal na blogu, že rubriky a v nich len články. A na prednej strane sa budú zobrazovať, čo ja viem, štyri najnovšie články(?). Lebo tak by sa v tom ľahšie orientovalo. Ak ste ma pochopili, gratulujem, ak nie, smola, ale podľa mňa by sa s tým malo niečo urobiť.

Question Question Question Question Question
Návrat hore Goto down
~ Muffin ~

~ Muffin ~


Počet príspevkov : 53
Age : 28
Som z gymnázia? : Jsn
Registration date : 26.09.2008

Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyŠt október 16, 2008 5:12 pm

No.. nepochopila som ÚPLNE presne, ale v podstate viem, o čo ti ide. Áno, je to pravda, už o tom píšu viacerí, ale vieš, možno je to tu - na soglame iné ako na blogu alebo tak. Možno je to trošku profesionálnejšie, ale v podstate je to to isté. Chápeš, To je ako keby ťa niekto na blogu požiadal, aby tam mal dačo, čo blog neumožňuje, napr. virtuálne zvieratko, o ktoré sa bude môcť napr. každých 5 hodín starať äna nič nenarážam). To sa jednoducho nedá. Podľa mňa nie je ani v Maťových silách, aby zmenil kostru tejto stránky.

To bol len môj názor. drunken
Návrat hore Goto down
Soff

Soff


Počet príspevkov : 392
Age : 27
Som z gymnázia? : yes man.
Registration date : 26.09.2008

Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyŠt október 16, 2008 6:12 pm

ja viem, že je to tu iné ako na blogu, ale dúfala som, že práve PRETO, že je to profesionálnejšie, by sa to dalo aspoň trošku pozmeniť Neutral
Návrat hore Goto down
boss858
WebMaster
WebMaster
boss858


Počet príspevkov : 167
Age : 28
Som z gymnázia? : ÁNO
Registration date : 29.09.2008

Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyŠt október 16, 2008 6:23 pm

O niecom by sa dalo diskutovat...... Poradim sa s matom a uvidime co sa da robit


lol!
Návrat hore Goto down
Soff

Soff


Počet príspevkov : 392
Age : 27
Som z gymnázia? : yes man.
Registration date : 26.09.2008

Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyŠt október 16, 2008 6:41 pm

óóó, vďaka, veľký BOSS cheers
Návrat hore Goto down
boss858
WebMaster
WebMaster
boss858


Počet príspevkov : 167
Age : 28
Som z gymnázia? : ÁNO
Registration date : 29.09.2008

Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: bla bla.....   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyŠt október 16, 2008 6:49 pm

neni zac.....

lol!
Návrat hore Goto down
MasakerSVK
Admin
Admin
MasakerSVK


Počet príspevkov : 259
Age : 27
Som z gymnázia? : Nope? -.^
Registration date : 29.09.2008

Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyPi október 17, 2008 9:32 am

No ja s tym moc nenarobim to skor riso on pride na nejaku moznost takze... budem sa snazit ale BOSS! snaz sa tez!!!
[mimochodom toto pisem z londyna o 7:32 rano :]]
Návrat hore Goto down
http://kukura.comze.com
Soff

Soff


Počet príspevkov : 392
Age : 27
Som z gymnázia? : yes man.
Registration date : 26.09.2008

Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyPi október 17, 2008 10:32 pm

fúúúha, maťo si privstal Very Happy zázrak. tak bré ráno želám, aj keď teraz je tu 21:23 Very Happy
Návrat hore Goto down
MasakerSVK
Admin
Admin
MasakerSVK


Počet príspevkov : 259
Age : 27
Som z gymnázia? : Nope? -.^
Registration date : 29.09.2008

Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. EmptyPi október 17, 2008 11:35 pm

no dovol ja som tu kazdy den o 8:30
a vecer do 21:35 alien
Návrat hore Goto down
http://kukura.comze.com
Sponsored content





Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.   Mala by som takú otázku na nášho BOSSA. Empty

Návrat hore Goto down
 
Mala by som takú otázku na nášho BOSSA.
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Racers FÓRUM! :) :: O Adminoch a Moderátoroch :: Admin boss858-
Prejdi na: